Winco
Gizlilik
WİNCO Haberleri

WINCO NETWORK Gizlilik Politikası ve Kredi Kartı Güvenliği

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. WİNCO'ya Üye olurken kullandığınız kişisel bilgileTeslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. 

Sitemizde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve e-
mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

Kredi Kartı Güvenliğimiz: 

WİNCO-TR.COM, sitesinde Kredi Kartı ile yapacağınız her türlü işlemde (Üyelik, alışveriş vb.) kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. 

Bu yüzden, winco-tr.com'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

Rapid SSL Güvenlik Sertifikası: 
winco-tr.com sitesi, SSL güvenlik sertifikalarının yüksek standardı olan Rapid SSL 128 sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, Web sitemiz çok sıkı bir güvenlik prosedürlerinden geçerek Rapid SSL ile bilgi güvenliğinizi sağlamıştır.

RapidSSL CA sertifikalı winco-tr.com, Türkiye'nin önde gelen bankaların Sanal POS'unu kullanmaktadır. Üyelik Başvurusu ve Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak RapidSSL CA tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.


Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. 

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın adres satırında bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.


 facebook sayfamızı takip edin. COPYRIGHT (C) 2022 WINCO ALL RIGHTS RESERVED. WİNCO