Winco
Nasıl Bir Sistem?
WİNCO Haberleri

Nasıl Bir Sistem?

Donald Trump'a Amerika'da en çok izlenen Talkshow'lardan biri olan Tonight Show'da soruyorlar:

Herşeye tekrar sıfırdan başlamak zorunda kalsaydın ne yapardın?

Cevabı aynen şöyle olmuştur: NETWORK MARKETING YAPARDIM ! 

Network Marketing; ev hanımlarının bile yapabileceği kadar kolay, bir diplomat ya da işadamının yapabileceği kadar saygın bir iştir.

WINCO NETWORK NASIL BİR SİSTEM ?

Çevrenizde sohbet ederken, iş ortamında, arkadaş toplantılarında ya da farklı bir ortamda Size; Kiralık-Satılık daire arıyorum ya da dairemi satıyorum-kiraya veriyorum diyen birileri mutlaka olmuştur.  Daire almak-satmak ya da kiralamak isteyen kişiler bunu söyledikten sonra alım-satım-kiralama işlemi yaptıklarında Size bir faydası oluyor mu?

TABİİ Kİ HAYIR !!!

Peki günümüzde insanların büyük çoğunluğunun bir ev sahibi olmak için mücadele verdiği ve sürekli bir Arz Talep ilişkisinin olduğu bir ortamda, Size söylenen Daire, İşyeri, Arsa, Bina, kısacası Gayrimenkulle ilgili her türlü alım-satım-kiralama talebini

GELİRE DÖNÜŞTÜRMEK  İSTERMİSİNİZ???

NASIL MI ???

Tabii ki  WINCO Bağımsız Temsilcisi Olarak !!!

WINCO sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve maximum kazanç ile kendi işinizi kurma fırsatı veriyor. Size zaman ve mekan sınırlaması olmadan, ekonomik bağımsızlığınızı kazanabileceğiniz, iyi bir kariyer elde edebileceğiniz, sosyal aktiviteleri ile eğlenceli ve heyecanlı bir hayatın kapılarını açıyoruz.

Burada yapmanız gereken öncelikle Temsilci olduktan sonra, çevrenizdeki Alım-Satım-Kiralama taleplerini WINCO yönlendirmek. 

Daha sonra  WINCO Müşteri Temsilcileri Sizin referansınızla yönlendirdiğiniz Alıcı ya da satıcı ile temasa geçer ve WINCO Kurumsal Üyesi olan Bölge Temsilcilerimiz söz konusu kişilerle Alım- Satım-Kiralama işlemini gerçekleştirdiğinde Sizin hesabınıza Priminiz aktarılır.

Ayrıca WINCO NETWORK sistemine dahil olarak Türkiye'nin ve Dünyanın her yerinden kendi ekibinizi oluşturabilir bu şekilde alt kademelerinizde bulunan Temsilcilerinizden Sisteme gelecek olan işlemlerden de Size primler yansır. 

Bu sayede çevrenizdeki insanlardan Size gelen bu talepleri değerlendirir ve hatırı sayılır bir gelir elde edersiniz.

WINCO NETWORK Sistemi sayesinde Başlangıçta 5 alt kademeye kadar olan Temsilcilerinizin referans olarak gerçekleştirdikleri alım-satım-kiralama işlemlerinden de Ekip Cirosu Primi kazanırsınız.

Bağımsız Temsilci; Gayrimenkul Danışmanı (Emlakçı) değildir. Bağımsız Temsilci sadece Alıcı ya da Satıcıyı  WINCO'ya REFERANS koduyla yönlendirir. Bu yönlendirme web sitemiz üzerinden kullanıcı adı ve şifresi girerek açılan, Bağımsız Temsilcinin kendine özel Backoffice’inden gerçekleştirilir. 

Alım - Satım - Kiralama işlemlerini  WINCO 'nun Türkiye ve Dünya genelindeki Kurumsal Üyelerinde görevli Profesyonel Gayrimenkul Danışmanları yapar.

WINCO NETWORK SİSTEMİ'nde çeşitli kazanç kolları vardır.

* SATIŞ PRİMLERİ

EKİP CİROSU PRİMLERİ

LİDERLİK SEVİYELERİ ve PRİMLERİ

KAMPANYALAR ve EXTRA PRİMLER


                                                  TEMSİLCİMİZ OLMAK İÇİN TIKLAYIN                        

  


 facebook sayfamızı takip edin. COPYRIGHT (C) 2022 WINCO ALL RIGHTS RESERVED. WİNCO